03-01-2019
Benzine
Automaat
78.590 km
1.318 cc
5 l/100km
03-01-2019
Benzine
Automaat
78.590 km
1.318 cc
5 l/100km
| Kenteken | XH-714-H Switch kenteken |
| Merk | HONDA |
| Model | JAZZ |
| Tellerstand |
78.590 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.3 i-VTEC Comfort, automaat,navi,1e eigenaar |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
GK
|
| RDW variant |
GK302
|
| RDW uitvoering |
3
|
| RDW handelsnaam |
JAZZ
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0162*04 |
| Omschrijving defect | De werking van de brandstofpomp kan mogelijk uitvallen. |
| Materiële gevolgen | Door het uitvallen van de brandstofpomp kan de motor afslaan, waardoor de auto mogelijk onder het rijden stilvalt. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de brandstofpomp. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-70070000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
109 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 403,00 x 169,00 x 154,00 cm |
| Ledig gewicht |
1074 kg
|
| Massa rijklaar |
1605 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1605 kg
|
| Laadvermogen | 531 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| ABS |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalenvelgen |
| lichtmetalen velgen 16'' inch |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Origineel NL auto |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Traction Control |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.