05-01-2019
Diesel
Automaat
167.837 km
1.499 cc
4 l/100km
05-01-2019
Diesel
Automaat
167.837 km
1.499 cc
4 l/100km
| Kenteken | XH-469-G Switch kenteken |
| Merk | DS |
| Model | DS 7 CROSSBACK |
| Tellerstand |
167.837 km, op 24-11-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.5 BlueHDI Be Chic trekhaak automaat carplay / android auto dab+ |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J
|
| RDW variant |
C
|
| RDW uitvoering |
YHZR-C2B000
|
| RDW handelsnaam |
DS 7 CROSSBACK
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0601*05 |
| Omschrijving defect | De motormanagementsoftware bevat een fout waardoor de motor kan afslaan als er bij een lage temperatuur hoog in de bergen wordt gereden. |
| Materiële gevolgen | Uitval van de rembekrachtiging waardoor het risico op een ongeval toeneemt. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de motormanagementsoftware updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De nokkenasketting kan mogelijk breken. |
| Materiële gevolgen | Plotseling verlies van de aandrijving wat de kans op een ongeval kan vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de conditie van de nokkenasketting controleren en indien nodig vervangen. Tevens wordt de software van de motorregelmodule bijgewerkt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
105 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Afmetingen | 460,00 x 190,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1403 kg
|
| Massa rijklaar |
2050 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2050 kg
|
| Laadvermogen | 647 kg |
| Trekgewicht geremd | 1430 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 149 à € 157 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dimmende binnenspiegel |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Hoge Instap |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie (via app) |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte Dakhemel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.