08-01-2019
Elektrisch
Automaat
93.151 km
Onbekend
Onbekend
08-01-2019
Elektrisch
Automaat
93.151 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | XD-935-X Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | ZOE |
| Tellerstand |
93.151 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | R90 Life 41 kWh KOOP ACCU GEEN Import |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AG
|
| RDW variant |
0V0Y
|
| RDW uitvoering |
MBLEA0300000
|
| RDW handelsnaam |
ZOE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0251*12 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 68 kW |
| Vermogen elektromotor | 68 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 41 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 38,95 kWh |
| Actieradius (geschat) | 258 km |
| Actieradius zomer | 235 km |
| Actieradius winter | 203 km |
| Actieradius zonder range extender | 317 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,40 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 12,06 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 27,67 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 11,39 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,86 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 22 kW |
| Laadtijd snelladen | 1,49 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 111,43 km/h |
| Verbruik geschat | 17,54 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 13,30 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,27 kWh/100km |
| Verbruik winter | 20,69 kWh/100km |
| Topsnelheid | 135 km/h |
| Afmetingen | 409,00 x 173,00 x 1.562,00 cm |
| Ledig gewicht |
1448 kg
|
| Massa rijklaar |
1923 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1923 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 53 à € 58 per maand |
| APK vervaldatum | 07-11-2026 |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Bluetooth handsfree bellen |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless go Keyless entry |
| LED dagrijverlichting |
| Mp3-speler |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.