30-10-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
216.718 km
1.997 cc
3 l/100km
30-10-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
216.718 km
1.997 cc
3 l/100km
| Kenteken | X-983-TR Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER SPORT |
| Tellerstand |
216.718 km, op 27-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | ULTIMATE BLACK/SANTORINI BLACK (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 P400e HSE Dynamic |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LW
|
| RDW variant |
S5JM2K
|
| RDW uitvoering |
A5DB
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER SPORT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0909*19 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 297 kW |
| Vermogen elektromotor | 105 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 41 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 22,50 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De motor kan oververhit raken door een mogelijk defect aan de aandrijfriem van de koelvloestofpomp waardoor koelvloeistoflekkage kan optreden. |
| Materiële gevolgen | Lekkende koelvloeistof vergroot de kans op brand in de motorruimte die zich kan verspreiden naar de gehele auto. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal het bochtstuk van de motorkoelvloeistof en de koelvloeistofinlaatleiding van de turbocompressor vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De aandrijfriem van de koelvloeistofpomp kan stuk gaan. Er is dan kans op oververhitting en scheurvorming in het bochtstuk van het koelvloeistofkanaal. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van koelvloeistof op het hitteschild van de turbocompressor kan brand in de motorruimte veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Het bochtstuk van het koelsysteem en de inlaat van de koelvloeistofleiding wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Afmetingen | 497,00 x 198,00 x 182,00 cm |
| Ledig gewicht |
2515 kg
|
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 174 à € 191 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-03-2027 |
| 4x4 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio installatie high end |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bandenspanningsweergave systeem |
| Bekerhouders |
| Bestuurder- en passagierstoel in hoogte verstelbaar |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| Bestuurderstoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurderstoel rugkussen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Pack |
| Blind Spot Assist |
| Bluetooth |
| Bluetooth verbinding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Camera voor |
| Centrale vergrendeling |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB+ |
| Dagrijverlichting |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dynamische achterlichten - zandlopers |
| Dynamische koplampen - zandlopers |
| Dynamische matrix knipperlichten |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep - kick to open |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch inklapbare spiegels |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Entertainment system achter |
| Extra getint glas achter |
| front assist |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix babystoelvoorbereiding |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| LANE ASSIST |
| Laser LED koplampen |
| LED-koplampen |
| LED-verlichting |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Lichtpakket |
| Lichtsensor |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Make-up spiegel passagier |
| Matrix LED koplampen |
| Memory stoelen |
| Meridian Audio soundsystem |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia Touchscreen |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeercamera |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Parking Assistant |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel elektrisch verstelbaar |
| Passagierstoel in hoogte verstelbaar |
| Real Time Traffic Information |
| Regensensor |
| Remote Services |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Smartphone integratie |
| Sportpakket |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Sportvelgen 21" |
| Spraakbediening |
| Start&Stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming achterbanken |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuur |
| Verwarmde voorruit |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.