31-07-2019
Benzine
Handgeschakeld
33.363 km
999 cc
6 l/100km
31-07-2019
Benzine
Handgeschakeld
33.363 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | X-983-SV Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | RENEGADE |
| Tellerstand |
33.363 km, op 14-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.0T-e Freedom , 33500 km , APK 01-2028 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXN1B
|
| RDW uitvoering |
E13C5
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0300*22 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by pers.ruimte |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 424,00 x 181,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-01-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Rijstrooksensor |
| Speciale kleur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.