16-11-2023
Benzine
Automaat
24.680 km
1.969 cc
Onbekend
16-11-2023
Benzine
Automaat
24.680 km
1.969 cc
Onbekend
| Kenteken | X-773-HJ Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 |
| Tellerstand |
24.680 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 B3 Essential ✅ 1e Eigenaar . |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
ZWK7
|
| RDW uitvoering |
ZWK7VF0?
|
| RDW handelsnaam |
V60
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1315*18 |
| Tellerstand |
24.680 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 478,00 x 185,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1634 kg
|
| Massa rijklaar |
2240 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2240 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-11-2027 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Slipregeling |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Climate control (L/R gescheiden) |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| DAB+ |
| Dakrail (zwart) |
| Dode hoek assistentie |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. verstelbare bestuurdersstoel |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verstelbare passagiersstoel |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Hoofdsteunen |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless start/stop |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie |
| Parkeersensoren achter |
| PDC |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Roll Stability Control |
| Roofrail |
| Skiluik |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoon draadloos oplaadbaar |
| Touchscreen |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.