31-01-2024
Benzine
Automaat
42.991 km
1.998 cc
6 l/100km
31-01-2024
Benzine
Automaat
42.991 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | X-752-TR Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER S |
| Tellerstand |
42.991 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Nanuq White (C6A) (wit) |
| Uitvoering | Cooper S Rockingham GT Edition JCW Uitvoering |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
FMCA
|
| RDW variant |
41DL
|
| RDW uitvoering |
IAW40000
|
| RDW handelsnaam |
COOPER S
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1679*14 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
143 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 388,00 x 173,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1300 kg
|
| Massa rijklaar |
1745 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 44 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1745 kg
|
| Laadvermogen | 445 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 31-01-2028 |
| 17" LM JCW Track Spoke zwart |
| Achteruitrijcamera |
| ACTIE Service Inclusief 5 jaar / 100.000 km |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Adaptief onderstel |
| Always Open Timer |
| Ambiance verlichting |
| Automatische airconditioning 2-zone |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| Boordcomputer (compact) |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Comfort Access |
| Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid |
| ConnectedDrive Services |
| Cruise Control |
| DAB-tuner |
| Driving assistant |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Emergency call |
| Essence Pack |
| Harman-Kardon sound system |
| In hoogte verstelbare psssagiersstoel |
| Interieurpanelen Piano Black |
| isofix bevestiging |
| John Cooper works Aerodynamic Kit |
| John Cooper Works Sport stoel |
| John Cooper Works uitvoering |
| LED-koplampen |
| Lichtpakket |
| Met nappaleer bekleed sportstuur |
| Middenarmsteun voor |
| MINI Car Sharing voorbereiding |
| Mini Connected |
| Mini Driving Modes |
| MINI Head-Up Display |
| MINI Navigatiesysteem |
| Mistlamp achter |
| Multifunctioneel instrumentenpaneel |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Opbergpakket |
| Park Assistant |
| Piano Black Exterior pack |
| Radio Mini Visual Boost |
| Real Time Traffic Information |
| Regen- en lichtsensor |
| Remote Services |
| Rockingham GT |
| Rookvrij |
| Smartphone integratie |
| Spiegelkappen in hoogglans zwart |
| Steptronic Sport transmissie met schakelpaddles aan het stuurwiel |
| Teleservices |
| Windscherm |
| Witte knipperlichten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.