05-02-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
45.655 km
2.995 cc
2 l/100km
05-02-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
45.655 km
2.995 cc
2 l/100km
| Kenteken | X-695-VB Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Tellerstand |
45.655 km, op 06-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Quartzitgrau (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
SL22
|
| RDW uitvoering |
1510000
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*15 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 346 kW |
| Vermogen elektromotor | 130 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 25,90 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 74 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 28,70 kWh/100km |
| Topsnelheid | 254 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-02-2028 |
| 21 inch velgen |
| 21-inch RS Spyder Design-wielen met wielkastverbreders in exterieurkleur |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve luchtvering met niveauregeling en hoogteverstelling inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM) |
| Adaptive Cruise control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| BOSE Surround-Sound-System |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Comfortstoelen (8-voudig, elektrisch) |
| Comfortstoelen achter |
| Comfortstoelen achter 2+1 |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief en stuurhulp |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Diffuser |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch uitklapbare trekhaak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Flexibele bagageruimteafdekking (rollo) |
| Gedeeltelijk lederen interieur in zwart, stoelen in glad leder zwart |
| Geluidsisolerend glas |
| hill hold functie |
| Interieurvoorverwarming |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Launch control |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| navigatiesysteem full map |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| ParkAssistent voor en achter inclusief achteruitrijcamera |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Privacybeglazing |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Smartphone integratie |
| Sound Package Plus |
| Sport Chrono Pakket |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming voor |
| Stopwatch |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Uitlaatsierstuk |
| Veersysteem actief |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Zijairbags voorin |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.