23-12-2023
Elektrisch
Automaat
91.112 km
Onbekend
Onbekend
23-12-2023
Elektrisch
Automaat
91.112 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | X-679-LR Switch kenteken |
| Merk | XPENG |
| Model | G9 |
| Tellerstand |
91.112 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | RWD Long Range 98 kWh|97% SOH|570KM WLTP|FULL OPTION|TREKHAAK|PANO|STOELVERW+VENT|STUURVERW|CAMERA V+A+L+R+360+3D|NAP|NL| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G9A
|
| RDW variant |
E1L
|
| RDW uitvoering |
0500100
|
| RDW handelsnaam |
G9
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2018/858*00201*00 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 230 kW |
| Vermogen elektromotor | 230 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 78,20 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 74,29 kWh |
| Actieradius (geschat) | 347 km |
| Actieradius zomer | 341 km |
| Actieradius winter | 294 km |
| Actieradius zonder range extender | 460 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,11 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 68,11 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 260 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,24 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 997 km/h |
| Verbruik geschat | 24,83 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 19,40 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 24,44 kWh/100km |
| Verbruik winter | 29,28 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 489,00 x 194,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
2205 kg
|
| Massa rijklaar |
2680 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2680 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 113 per maand |
| APK vervaldatum | 23-12-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| 360 graden camera |
| Accident Avoidance System |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve cruise control (ACC) |
| Afdaal assistent |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Ambient light |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakdragers |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless - entry |
| Keyless - Go |
| Kruisend verkeer detectie |
| Lane - Assist |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Nationale Auto Pas (NAP) |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem (NAVI) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlandse Auto |
| Panoramadak (PANO) |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterzijde |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voorzijde |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Sluitbekrachtiging |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoel verwarming |
| Stoelverwarming achter |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwielverwarming |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Vaste trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vollederen bekleding |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.