02-08-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
13.877 km
1.395 cc
Onbekend
02-08-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
13.877 km
1.395 cc
Onbekend
| Kenteken | X-665-LK Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | Q3 SPORTBACK E-TRON |
| Tellerstand |
13.877 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Daytonagrijs pareleffect (grijs) |
| Uitvoering | 45 TFSI e S Edition Pano Leder Camera Elc Stoelen |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F3
|
| RDW variant |
SDGEAF1
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD002RT61C204B
|
| RDW handelsnaam |
Q3 SPORTBACK E-TRON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1900*31 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 180 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,60 kWh/100km |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1715 kg
|
| Massa rijklaar |
2320 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2320 kg
|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-08-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank plus met middenarmsteun en bekerhouder |
| Achterklep elektrisch openend en sluitend |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium raamlijsten |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Assistentie Pakket |
| Audi sound system |
| Audi virtual cockpit |
| Automatische airconditioning met twee zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel, automatisch dimmend, frameloos |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortsleutel |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Daytonagrijs Pareleffect |
| Decoratielijsten, aluminium inleg |
| Diffusor |
| Digitale radio ontvangst |
| Dimlichten automatisch |
| Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsisolerend glas |
| Glas, donker getint (privacy glas) |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Hemelbekleding in zwart |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless entry/start |
| Koplampen adaptief |
| Lane change warning |
| Lane departure warning |
| LED-koplampen inclusief LED-achterlichten met dynamisch knipperlicht (achter) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder en mono.pur 550-kunstleder met S-logo's |
| Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar |
| Lichtpakket plus met ambient lighting |
| MMI navigatie plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Optiekpakket zwart plus |
| Parkeerassistent inclusief parkeerhulp plus |
| Parkeerhulp plus |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| pre sense basic |
| Progressieve besturing |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| S Line exterieur |
| Spiegelkappen in carroseriekleur |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels |
| Stoelen, vóór verwarmbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| uitstap waarschuwing |
| Velgen, lichtmetaal 8,5J x 20 "5-twin-spaak -rotor"-design |
| Verkeersbord detectie |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Zijairbags voorin en gordijnairbags |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.