26-02-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
68.761 km
2.995 cc
2 l/100km
26-02-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
68.761 km
2.995 cc
2 l/100km
| Kenteken | X-647-XP Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
68.761 km, op 23-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Chromitezwartmetallic (zwart) |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid|1E EIGENAAR|SPORT|CARBON |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
CL22
|
| RDW uitvoering |
1510000
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*15 |
| Topsnelheid | 254 km/h |
| Afmetingen | 493,00 x 198,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
2430 kg
|
| Massa rijklaar |
3110 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3110 kg
|
| Laadvermogen | 680 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 26-02-2028 |
| 21" RS Spyder design velgen |
| aanhanger assistent |
| Achterasbesturing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Afdekhoes |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Alcantara hemelbekleding |
| Alcantara sportstuur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti overhel assistent |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bijrijdersdisplay |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| BOSE Surround sound system |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Carbon exterieur delen |
| Carbon pakket |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoelen achter |
| Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief en stuurhulp |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Diffuser |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Entertainment system achter |
| Extra getint glas achter |
| Geluid- en warmtewerend glas |
| Geluidsisolerend glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Kleur zwart |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| Laser LED koplampen |
| Launch control |
| LED achterlichten |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Lichtmetalen velgen meer-spaaks 20" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luchtvering inclusief PASM |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm passagier |
| Nachtzicht-assistent |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Porsche Entry & Drive |
| Porsche VTS / Clifford voertuigvolgsysteem |
| Premium sportstoelen |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Sluitbekrachtiging |
| Smartphone integratie |
| Softclose achterdeuren |
| SoftClose achterklep |
| Softclose voordeuren |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportuitlaat |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stopwatch |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Uitlaatsierstuk |
| Veersysteem actief |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.