19-12-2023
Elektrisch
Automaat
75.924 km
Onbekend
Onbekend
19-12-2023
Elektrisch
Automaat
75.924 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | X-556-JT Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL S |
| Tellerstand |
75.924 km, op 11-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | Long Range AWD | Yoke stuur | Org. NL! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
004
|
| RDW variant |
SB1D
|
| RDW uitvoering |
B1T1S5M1C2
|
| RDW handelsnaam |
MODEL S
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00086*05 |
| Omschrijving defect | Door onjuiste software in het eCall-audiosysteem is de audiocommunicatie tussen inzittenden en de alarmcentrale niet beschikbaar wanneer de voorste passagiersstoel bezet is. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot onduidelijke informatie over het ongeval bij de alarmcentrale waardoor de hulpverlening mogelijk vertraagt en de inzittenden gevaar lopen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Het eCall-audiosysteeml krijgt een OTA (over the air) update. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Afmetingen | 502,00 x 199,00 x 1.431,00 cm |
| Ledig gewicht |
2070 kg
|
| Massa rijklaar |
2534 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2534 kg
|
| Laadvermogen | 464 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| APK vervaldatum | 19-12-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.