22-02-2024
Elektrisch
Automaat
33.784 km
Onbekend
Onbekend
22-02-2024
Elektrisch
Automaat
33.784 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | X-543-RV Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | C40 |
| Tellerstand |
33.784 km, op 11-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Single Motor Core 69 kWh | Panoramadak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XKEP
|
| RDW uitvoering |
XKEPTL0?
|
| RDW handelsnaam |
C40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*18 |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 444,00 x 187,00 x 159,00 cm |
| Ledig gewicht |
1965 kg
|
| Massa rijklaar |
2460 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2460 kg
|
| Laadvermogen | 495 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 22-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsimulator |
| glans exterieur delen |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.