30-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
18.632 km
1.332 cc
Onbekend
30-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
18.632 km
1.332 cc
Onbekend
| Kenteken | X-489-BT Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | RENEGADE |
| Tellerstand |
18.632 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric Limited Lease Ed. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXT23
|
| RDW uitvoering |
19D
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0300*33 |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1745 kg
|
| Massa rijklaar |
2315 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 37 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2315 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-11-2027 |
| 17" Lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afdaal assistent |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurdersstoel voorzien van elektrisch verstelbare lendensteun |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.