08-01-2024
Benzine
Handgeschakeld
43.022 km
999 cc
Onbekend
08-01-2024
Benzine
Handgeschakeld
43.022 km
999 cc
Onbekend
| Kenteken | X-469-NT Switch kenteken |
| Merk | Dacia |
| Model | Jogger |
| Tellerstand |
43.022 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TCe 110 Extreme 5p. |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
RES
|
| RDW uitvoering |
MD6UA4HM50V0
|
| RDW handelsnaam |
JOGGER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e19*2007/46*0026*20 |
| Tellerstand |
43.022 km, op 04-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 455,00 x 178,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1151 kg
|
| Massa rijklaar |
1695 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1695 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 625 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-01-2028 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Anti Slipregeling |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB+ |
| Dakrail (zwart) |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. Ramen |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie |
| Parkeersensoren achter |
| PDC |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Roofrail |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.