27-01-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
120.989 km
2.995 cc
2 l/100km
27-01-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
120.989 km
2.995 cc
2 l/100km
| Kenteken | X-448-SZ Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
120.989 km, op 14-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Kwartsietgrijs metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid|Sport design|Eerste eig.|BTW|Topstaat! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
SL22
|
| RDW uitvoering |
1510101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*14 |
| Topsnelheid | 254 km/h |
| Afmetingen | 493,00 x 198,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
2400 kg
|
| Massa rijklaar |
3125 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3125 kg
|
| Laadvermogen | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 159 à € 176 per maand |
| APK vervaldatum | 27-01-2028 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptieve sportstoelen |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarmsysteem |
| Alcantara hemelbeklding |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Diffusor |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint geluid- en warmtewerend glas |
| Geluidsisolerend glas |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Launch control |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Lichtmetalen velgen 22" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Sluitbekrachtiging |
| Smartphone integratie |
| Sportstuur |
| Sportuitlaat |
| Sportuitlaatsysteem |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stopwatch |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitlaatsierstuk |
| Veersysteem actief |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.