15-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
147.043 km
1.999 cc
1 l/100km
15-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
147.043 km
1.999 cc
1 l/100km
| Kenteken | X-435-SG Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 300 e |
| Tellerstand |
147.043 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 300 e AMG Line l Pano l Night l ILS l Camera l ACC l 313pk l |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
R2CW
|
| RDW variant |
H05DT0
|
| RDW uitvoering |
CZAL050A
|
| RDW handelsnaam |
C 300 e
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00016*03 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 230 kW |
| Vermogen elektromotor | 95 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 25,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 111 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 55 kW |
| Verbruik gemiddeld | 18 kWh/100km |
| Tellerstand |
147.043 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 479,00 x 182,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1980 kg
|
| Massa rijklaar |
2615 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2615 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| APK vervaldatum | 15-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Houtafwerking interieur |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen met laser |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium Plus-pakket |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket Plus |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.