29-02-2024
Elektrisch
Automaat
22.252 km
Onbekend
Onbekend
29-02-2024
Elektrisch
Automaat
22.252 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | X-430-VR Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | C40 |
| Tellerstand |
22.252 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Single Motor Extended Range Ultimate 82 kWh | Panoramadak | 360° camera | Harman Kardon | Stoel- en Stuurverwarming | Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XKEH
|
| RDW uitvoering |
XKEHRL0?
|
| RDW handelsnaam |
C40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*18 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 185 kW |
| Vermogen elektromotor | 185 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 82 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 77,90 kWh |
| Actieradius (geschat) | 442 km |
| Actieradius zomer | 431 km |
| Actieradius winter | 372 km |
| Actieradius zonder range extender | 581 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 82,04 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 205 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,32 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 944,70 km/h |
| Verbruik geschat | 20,44 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,30 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,12 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,10 kWh/100km |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 444,00 x 187,00 x 159,00 cm |
| Ledig gewicht |
1995 kg
|
| Massa rijklaar |
2500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2500 kg
|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 29-02-2028 |
| 20" 5- Dubbel Spaaks Black / Diamond Cut velgen met 255/45 R20 banden |
| 360 graden camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterspoiler |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achterportieren en achterruit |
| Geluidsimulator |
| Google Infotainment |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor voor en achter |
| Premium Audio by Harman Kardon |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht camera |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuurverwarming |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak met semi elektrisch inklapbare kogel, 13-polig |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| wifi |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.