27-04-2018
Benzine
Handgeschakeld
25.078 km
999 cc
5 l/100km
27-04-2018
Benzine
Handgeschakeld
25.078 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | X-420-HB Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Arona |
| Tellerstand |
25.078 km, op 25-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TSI Style // Slechts 25.000 km! - Trekhaak - Bluetooth - Cruise Control - Lichtmetalen velgen |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KJ
|
| RDW variant |
XCHZL
|
| RDW uitvoering |
FM5SFM5DF0097MM381
|
| RDW handelsnaam |
ARONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3134*07 |
| Omschrijving defect | Indien de zitplaatsen linksachter en middenachter bezet zijn kan bij een scherpe bocht naar rechts het gordelslot van de middelste gordel op de rode knop van het linker gordelslot drukken. |
| Materiële gevolgen | De linker achtergordel kan onbedoeld ontgrendelen. Als dit gebeurd wordt de passgier bij een ongeval of een sterke remingreep niet beschermd door de gordel. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een afstandstuk bij het dubbele gordelslot plaatsen, en een aanvulling aan het instructieboekje toevoegen over het gebruik van kinderzitjes. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De stelmoer van de handremafstelling is niet geborgd en deze kan losraken. |
| Materiële gevolgen | Niet werken van de handrem. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de handrem afstellen en de stelmoer borgen met een contramoer. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Ledig gewicht |
1065 kg
|
| Massa rijklaar |
1615 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1615 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.