01-04-2021
Benzine
Automaat
95.507 km
1.499 cc
6 l/100km
01-04-2021
Benzine
Automaat
95.507 km
1.499 cc
6 l/100km
| Kenteken | X-391-JD Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER |
| Tellerstand |
95.507 km, op 27-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 Cooper Essential |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
21BR
|
| RDW uitvoering |
IAW500BT
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*10 |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
1990 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1990 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort plus-pakket |
| Connected Navigation |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Driving assistant |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.