12-12-2023
Elektrisch
Automaat
4.802 km
Onbekend
Onbekend
12-12-2023
Elektrisch
Automaat
4.802 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | X-359-JF Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | IX3 |
| Tellerstand |
4.802 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Kaschmirsilber metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | High Executive Edition |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G3XE
|
| RDW variant |
41DU
|
| RDW uitvoering |
0AW5000S
|
| RDW handelsnaam |
IX3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2130*04 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 210 kW |
| Vermogen elektromotor | 210 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 80 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 76 kWh |
| Actieradius (geschat) | 432 km |
| Actieradius zomer | 349 km |
| Actieradius winter | 301 km |
| Actieradius zonder range extender | 471 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,27 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 68,17 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 22,22 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,64 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 150 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,43 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 575,55 km/h |
| Verbruik geschat | 20,41 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,10 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,07 kWh/100km |
| Tellerstand |
4.802 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2023
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 473,00 x 189,00 x 167,00 cm |
| Ledig gewicht |
2155 kg
|
| Massa rijklaar |
2725 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2725 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 113 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 12-12-2027 |
| 20 inch LM aerodynamisch (Styling 890 M) in Bicolor Jet Black |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie |
| Active Protection |
| Adaptieve LED koplampen |
| AG-Intern |
| AG Intern |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsignaal (Intern) |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Ambiance verlichting |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde |
| Automatische 2-zone airconditioning |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) |
| Banden reparatieset |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Connected Pack Professional |
| BMW Drive Recorder |
| BMW Gesture Control |
| BMW Head-Up Display |
| BMW Iconicsounds Electric |
| BMW Live cockpit professional |
| BMW Personal CoPilot Pack |
| BMW Teleservices |
| Boordliteratuur Nederlands |
| Comfort Access |
| Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid |
| ConnectedDrive Services |
| DAB-tuner |
| Dakdraagsysteem M hoogglans Shadow Line |
| Deactiverings mogelijkheid voorpassagiersairbag |
| Driving Assistant Professional |
| Elektrisch verstelbare lendensteun voor bestuurder en passagier |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| EU AG intern |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Flexible Fast Charger 2.0 (Mode 2) |
| Galvanische afwerking voor bedieningselementen |
| Geluidswerende ramen |
| HiFi System Harman Kardon |
| High-beam assistant |
| High Executive |
| High Executive Edition |
| In de breedte verstelbare rugleuning |
| Intelligent Emergency Call |
| Interieurlijsten Aluminium Feinschliff met accentl. in Perlglanz chroom |
| Kaschmirsilber metallic |
| Kilometertacho |
| Koudemiddel |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| Leder Vernasca Mokka stiksel Schwarz |
| M Adaptief onderstel |
| M Aerodynamicapakket |
| M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd |
| M Hoogglans Shadow Line met uitgebreide omvang |
| M koplampen Shadow Line |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Nederlandse taalversie |
| Onderdeel van Parking Pack |
| Onderdeel van Safety Pack |
| Parking Assistant Plus |
| Parking Pack |
| Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line |
| Rookvrij |
| Safety Pack |
| Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank |
| Shadow Line Pack |
| Sportstoelen voor |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Transportbeveiliging |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Velours Vloermatten |
| Verlengde Garantie - 3 jaar |
| Wielslotbouten |
| WiFi hotspot |
| Zonder exterieur design details |
| Zonder Service Inclusive |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.