07-01-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
166.990 km
1.984 cc
6 l/100km
07-01-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
166.990 km
1.984 cc
6 l/100km
| Kenteken | X-355-NV Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 |
| Tellerstand |
166.990 km, op 17-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Mythosschwarz Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 40 TFSI S EDITION COMPETITION | STANDKACHEL | LED- MATRIX | BLACK OPTIK | 19" AUDI SPORT | HALFLEDER | ACC | VOL! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2DLVAF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK003RT031E19S
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*65 |
| Omschrijving defect | In de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden. |
| Materiële gevolgen | Brandgevaar ook in geparkeerde toestand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Voertuigeigenaren zullen gewaarschuwd worden, als de onderdelen beschikbaar zijn wordt er een afspraak gemaakt voor het vervangen van de starterdynamo. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 476,00 x 185,00 x 140,00 cm |
| Ledig gewicht |
1485 kg
|
| Massa rijklaar |
2115 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2115 kg
|
| Laadvermogen | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-11-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 6-spaaks 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (gelijke delen) |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterspoiler |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag hoofd achter |
| Airbag hoofd voor |
| Airbag knie bestuurder |
| Airbag opzij achter |
| Airbag opzij voor |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antislipregeling (ASR) |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekleding half leder/half alcantara |
| Bekleding half leder/half stof |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB+ ontvanger |
| DAB-ontvanger |
| Dakrail |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek assistent |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen |
| Entertainmentsysteem achter |
| File-assistent |
| Geluidwerend glas |
| Getint glas |
| Gordelspanners |
| Grootlicht-assistent |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Infotainment |
| Isofix |
| Keyless-pakket |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen sproeier |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED verlichting |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Nivoregeling |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Portierverlichting |
| Regensensor |
| Rijprofiel selectie |
| Rijstrookdetectie |
| Rijstrooksensor met correctie |
| ruitenwisser achter |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spiegel-pakket |
| Sportonderstel |
| Sportpakket |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startknop |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tiptronic |
| Tour pakket |
| Trekhaak afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Verlichting adaptief |
| Vermoeidheids assistent |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Verwarmbare buitenspiegels |
| Verwarmbare ruitensproeiers |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen met massagefunctie |
| Warmtewerend glas |
| Wegrijassistent helling |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.