28-06-2018
Benzine
Automaat
77.841 km
2.997 cc
9 l/100km
28-06-2018
Benzine
Automaat
77.841 km
2.997 cc
9 l/100km
| Kenteken | X-333-GP Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Macan |
| Tellerstand |
77.841 km, op 06-01-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Volcano Grey Metallic M7R (grijs) |
| Uitvoering | 3.0 S I 360° I Bose I Pano |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
95B
|
| RDW variant |
JB22
|
| RDW uitvoering |
08
|
| RDW handelsnaam |
MACAN S
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1165*08 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Het brandstofverbruik en de CO2-uitstoot kunnen afwijken van de typegoedkeuring waarvoor een software-update beschikbaar is. |
| Materiële gevolgen | De software-update verbetert de CO2-uitstoot en de brandstofverbruikwaarden ten gunste van het milieu. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | Het DME-regelapparaat wordt in combinatie met het transmissie regelapparaat opnieuw geprogrammeerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 033-4949757 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
209 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 254 km/h |
| Afmetingen | 468,00 x 192,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1840 kg
|
| Massa rijklaar |
2550 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2550 kg
|
| Laadvermogen | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 107 à € 118 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-06-2026 |
| 6 cilinder |
| 360 camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio installatie high end |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Vervolgbotsing preventie |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.