26-01-2024
Benzine
Handgeschakeld
17.291 km
998 cc
Onbekend
26-01-2024
Benzine
Handgeschakeld
17.291 km
998 cc
Onbekend
| Kenteken | X-328-KD Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Bayon |
| Tellerstand |
17.291 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 T-GDI Comfort |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BC3
|
| RDW variant |
C5P71
|
| RDW uitvoering |
M63DY2
|
| RDW handelsnaam |
BAYON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*0121*03 |
| Tellerstand |
17.291 km, op 04-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 418,00 x 178,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1095 kg
|
| Massa rijklaar |
1660 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1660 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-01-2028 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airconditioning |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Bagage afdekking |
| Bagage scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB+ |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| ESP |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hoedenplank/rolhoes |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie |
| Parkeersensoren achter |
| PDC |
| Radio |
| Rijbaanassistentie |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoon draadloos oplaadbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.