15-02-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
49.691 km
1.991 cc
3 l/100km
15-02-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
49.691 km
1.991 cc
3 l/100km
| Kenteken | X-255-VH Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLC 350 E 4MATIC |
| Tellerstand |
49.691 km, op 18-01-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 350e 4 MATIC AMG Night 320pk PHEV |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
204 X
|
| RDW variant |
R74PP1
|
| RDW uitvoering |
NZAA0501
|
| RDW handelsnaam |
GLC 350 E 4MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0480*24 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 240 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 6,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 34 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 13,90 kWh/100km |
| Tellerstand |
49.691 km, op 18-01-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De communicatiemodulesoftware voor het noodhulpsysteem (e-call) bevat een softwarefout. |
| Materiële gevolgen | Bij een noodgeval kan het voertuig geen verbinding kan maken met de Mercedes-Benz noodcentrale. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | U hoeft géén contact op te nemen met de merkdealer. Het voertuig wordt automatisch voorzien van aangepaste software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bevestigingsklem van de gasleidingen van het inertiseringssysteem kan mogelijk zijn klemkracht verliezen. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan het Argon-beschermgas uit de gasleidingen van het inertiseringssysteem ontsnappen. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de gasleidingverbinding van het inertiseringssysteem en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-02-2027 |
| 12Volt aansluiting |
| 19" tienspaaks LM velgen, mat himalayagrijs, glansgedraaid, 8 J x 19 ET 38 met banden 235/55 R 19 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| bots herkenning systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dakrails |
| Dashboard en bovenkant portieren in lederlook ARTICO |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| DVD speler |
| EASY PACK-achterklep met elektrische bediening voor openen en sluiten |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Garmin® MAP PILOT |
| hill hold functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Led-koplampen high-performance met geïntegreerde dagrijverlichting en mistlampfunctie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket 2 |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| Plus-pakket |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.