28-08-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
138.000 km
2.995 cc
3 l/100km
28-08-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
138.000 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | X-239-FV Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE S E-HYBRID |
| Tellerstand |
138.000 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Diepzwart metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 S E-Hybrid |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
92A
|
| RDW variant |
ET22
|
| RDW uitvoering |
12
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE S E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1085*18 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 306 kW |
| Vermogen elektromotor | 70 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 38 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 18,60 kWh/100km |
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Ledig gewicht |
2325 kg
|
| Massa rijklaar |
3050 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 80 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3050 kg
|
| Laadvermogen | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Afdaal assistent |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.