01-06-2018
Benzine
Automaat
61.714 km
1.199 cc
6 l/100km
01-06-2018
Benzine
Automaat
61.714 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | X-203-XS Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Grandland X |
| Tellerstand |
61.714 km, op 02-02-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.2 Turbo Ultimate/ 360 Camera/ Leder/ 19'LMV/ LED/ Denon |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HNYW-C1B000
|
| RDW handelsnaam |
GRANDLAND X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0597*03 |
| Omschrijving defect | Bij voertuigen met een EB2-motor komt de distributieriem in aanraking met de motorolie. Het kan daarbij voorkomen dat de riem wordt aangetast en er kleine deeltjes losraken die in het oliecircuit terecht komen. |
| Materiële gevolgen | Onvoldoende smering van de vacuümpomp doordat het oliefilter verstopt raakt met deeltjes van de distributieriem waardoor de rembekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de distributieriem, onderdelen van het rembekrachtigingssysteem en het updaten van software. Vanwege de omvang en organisatie van deze actie worden de eigenaren gefaseerd geïnformeerd en uitgenodigd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 6545751 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Afmetingen | 448,00 x 186,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1270 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| APK vervaldatum | 30-06-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climate Control |
| Comfortstoel(en) |
| Compleet Dealer onderhouden |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| USB ingang |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.