25-01-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
68.098 km
1.598 cc
2 l/100km
25-01-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
68.098 km
1.598 cc
2 l/100km
| Kenteken | X-173-SX Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Santa Fe |
| Tellerstand |
68.098 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI PHEV Pr 7p |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
TM
|
| RDW variant |
A7P32
|
| RDW uitvoering |
A63B1S
|
| RDW handelsnaam |
SANTA FE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1318*07 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 195 kW |
| Vermogen elektromotor | 66,90 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 58 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,30 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 16,30 kWh/100km |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Afmetingen | 479,00 x 190,00 x 171,00 cm |
| Ledig gewicht |
1980 kg
|
| Massa rijklaar |
2690 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2690 kg
|
| Laadvermogen | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-01-2028 |
| 1e eigenaar |
| 3 Zone Airco |
| 7 persoons |
| 19 inch LM Velgen |
| 360 Camera |
| ABS |
| Achterasniveauregeling |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrijcamera met Top View |
| Adaptieve grootlichtassistent |
| Adaptive Cruise control |
| Afdekscherm bagageruimte |
| Airbags voor |
| Airconditioning |
| AIRCO PAKKET |
| Alarm klasse 1 (startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple carplay / Android auto |
| ASR |
| Attention Assist |
| Audiobediening op het stuur |
| Audio installatie premium |
| Aut. dimmende binnenspiegel |
| Auto. inklapbare spiegels |
| Automatisch airco |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische achterklep |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische Stabiliteits Controle |
| Automatische verlichting |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Camera |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediend |
| chroom dakrails |
| Chroom Line Exterieur |
| Chroom raamlijsten |
| Comfortonderstel |
| Comfortstoelen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dagrijverlichting |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Digitaal Dashboard |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Draadloos telefoonlader |
| Drie 3 puntgordels achter |
| Drive Mode |
| Dynamische stuurbekrachtiging |
| Elect.inklapbare spiegels |
| Electr.achterklep |
| Electr.lendensteun verstelling |
| Electronische remkrachtverdeling |
| Elektrisch bedienbare ramen voor en achter |
| Elektrische achterklep |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| Extra warmtewerende voorruit |
| F1 stuurschakeling |
| Full Led lampen |
| Getint glas |
| Geventileerde stoelen |
| Gordijnairbags achter |
| Gordijnairbags voor |
| Grootbeeld Navigatie |
| Groot licht assistent |
| Head UP Display |
| Hifi Systeem |
| hill hold functie |
| Hoge Instap |
| Hoofdsteunen achter |
| Hybrid technology pakket |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| krell audio |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuur en pook |
| Lederen stuurwiel |
| Leder interieur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen (19) |
| Memory pakket |
| Middenarmsteun achter |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multi media aansluiting |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Nederlandse auto |
| Niet in gerookt |
| nieuwstaat |
| Onderhoudshistorie bijgeleverd |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren voor-achter |
| Plug-In Hybrid |
| Premium telefonie |
| Privacy glas |
| Radio |
| Regen/lichtsensor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondom airbags |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging |
| Snelheidsbegrenzer |
| Snelheidsregelsysteem |
| Spoiler achter |
| Start/stop functie |
| Stoelen in hoogte verstelbaar |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming achter |
| Stoelverwarming voor |
| Stoelverwarming voor en achter |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurverwarming |
| Telefoonintegratie premium |
| Toerenteller |
| Traction Control |
| Uitgebreid instrumentenpaneel |
| Uitgebreid verlichtingspakket |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheidsherkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwamde voorstoelen |
| Verwarmde achterbank |
| Verwarmde buitenspiegels |
| Verwarmde spiegels |
| Verwarmd stuurwiel |
| Verwarming achter |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend donker getint glas |
| Warmtewerend glas |
| Warmtewerend glas rondom |
| Winter Pack |
| Witte knipperlichten |
| Zij-airbags |
| Zonwering achterportieren |
| Zwart stuur/dashboard |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.