01-03-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
50.834 km
1.477 cc
1 l/100km
01-03-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
50.834 km
1.477 cc
1 l/100km
| Kenteken | X-155-XN Switch kenteken |
| Merk | LYNK&CO |
| Model | LYNK & CO 01 |
| Tellerstand |
50.834 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 bomvol Black Edition 261PK 360°Camera Zwarte hemel |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
GX6
|
| RDW variant |
GFF
|
| RDW uitvoering |
441EUAP12
|
| RDW handelsnaam |
LYNK & CO 01
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11032*07 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 192 kW |
| Vermogen elektromotor | 60 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 17,60 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 69 km |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Tellerstand |
50.834 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 454,00 x 186,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1854 kg
|
| Massa rijklaar |
2350 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2350 kg
|
| Laadvermogen | 496 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| APK vervaldatum | 01-03-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 360 camera |
| ACC |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep elektrisch |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| achteruit sensor |
| Adaptive Cruise control |
| Afwijkende dakkleur |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Edition |
| Bluetooth |
| BOMVOL |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay & Android |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dashboardcamera |
| Design Edition |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Fabrieksgarantie |
| File-assistent |
| Focal geluid |
| front assist |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Infinity Geluidsinstallatie |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 20'' |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie full map |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Orginele geluidsinstallatie |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
| zelf parkeren |
| Zwarte hemel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.