29-12-2023
Elektrisch
Automaat
48.684 km
Onbekend
Onbekend
29-12-2023
Elektrisch
Automaat
48.684 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | X-082-RG Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG ZS EV |
| Tellerstand |
48.684 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Pebble Black (zwart) |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | EV Long Range Comfort 70 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
ZS1
|
| RDW variant |
1EAB1EI
|
| RDW uitvoering |
RA5LKEB
|
| RDW handelsnaam |
MG ZS EV
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1417*07 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 115 kW |
| Vermogen elektromotor | 115 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 72 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 68,40 kWh |
| Actieradius (geschat) | 368 km |
| Actieradius zomer | 326 km |
| Actieradius winter | 282 km |
| Actieradius zonder range extender | 440 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 6,55 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 70,76 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 19,42 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,18 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 1,15 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 199,29 km/h |
| Verbruik geschat | 21,55 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,80 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,21 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,41 kWh/100km |
| Tellerstand |
48.684 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 432,00 x 181,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1595 kg
|
| Massa rijklaar |
2070 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2070 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 66 à € 72 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 29-12-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afneembare trekhaak |
| Airconditioning |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audiosysteem: Radio met DAB+, Touchscreen-kleurendisplay (Media-Display) |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Black Package |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels, elektrisch verstel- inklapen verwarmbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegel wagenkleur |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP) Remassistent, ASR/ABS,EDS,MSR |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| Full LED |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank (incl. i-Size-Kinderstoel) |
| Isofix-houder voor Kinderzitje aan Passagiersstoel |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem met 10.25” aanraakscherm in kleur, digitale |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeerhulp achter |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Pebble Black |
| Portiergreep buiten Wagenkleur |
| Radio |
| RDW-leges |
| Remassistent |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| Smartphone interface (Apple CarPlay & Android Auto) |
| Stoelverwarming |
| Stoel voor links mech. hoogteverstelbaar |
| Stoel voor rechts hoogte verstelbaar Stoel voor rechts met Relax-functie |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak (kogelkop afneembaar) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zij-airbag voor |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.