29-09-2011
Benzine
Automaat
153.460 km
1.994 cc
Onbekend
29-09-2011
Benzine
Automaat
153.460 km
1.994 cc
Onbekend
| Kenteken | X-046-DZ Switch kenteken |
| Merk | SUBARU |
| Model | IMPREZA |
| Tellerstand |
153.460 km, op 17-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0XV AWD /Trekhaak |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G3
|
| RDW variant |
GH7
|
| RDW uitvoering |
5S0
|
| RDW handelsnaam |
IMPREZA
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0438*07 |
| Catalogusprijs |
€ 34.485
|
| Bruto BPM |
€ 1.160
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2011 |
| Datum eerste toelating |
29-09-2011
|
| Registratie datum goedkeuring |
18-10-2023
|
| Omschrijving defect | De contactpunten van een relais kunnen vastsmelten waardoor de secundaire lucht injectiepomp blijft draaien. |
| Materiële gevolgen | Oververhit raken van de injectiepomp. De bestuurder wordt gewaarschuwd door het oplichten van het motorwaarschuwingslampje op het dashboard. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal het relais vervangen voor een verbeterd exemplaar. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-0881632 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 443,00 x 177,00 x 152,00 cm |
| Ledig gewicht |
1400 kg
|
| Massa rijklaar |
1890 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1890 kg
|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| APK vervaldatum | 29-09-2015 |
| 1 maand garantie |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) side |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Automatische transmissie |
| Autotelefoon |
| Bagagedek |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Digitale klok |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen actief |
| Koplampreiniging |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Permanent 4 x 4 systeem |
| Reservewiel |
| Side skirts |
| Speciale kleur |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.