10-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
99.844 km
2.995 cc
3 l/100km
10-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
99.844 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | X-043-GR Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Tellerstand |
99.844 km, op 03-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid | 22" | PANO | BOSE | 1e Eigenaar | FULL! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
1205101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*08 |
| Topsnelheid | 253 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 492,00 x 198,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
2270 kg
|
| Massa rijklaar |
3030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3030 kg
|
| Laadvermogen | 760 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-06-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 22""" |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dodehoek detector |
| DVD-wisselaar |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Entertainment system |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Zwart hemel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.