17-01-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
56.346 km
1.997 cc
Onbekend
17-01-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
56.346 km
1.997 cc
Onbekend
| Kenteken | X-028-SN Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | DEFENDER |
| Tellerstand |
56.346 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Shifting Pangea (1DJ) (1DJ) (anders) |
| Uitvoering | 2.0 P400e 110 X-Dynamic HSE |
| Carrosserievorm | Terreinwagen |
| RDW type |
LE
|
| RDW variant |
OMCDC0
|
| RDW uitvoering |
50AA001
|
| RDW handelsnaam |
DEFENDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*0092*08 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 297 kW |
| Vermogen elektromotor | 105 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 15,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 43 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Verbruik gemiddeld | 27,40 kWh/100km |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Wegenbelasting | € 183 à € 200 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 17-01-2028 |
| 2-Zone automatic climate control |
| 3D Surround Camera |
| 11,4" aanraakscherm |
| 12-voudig elektrisch verstel- en verwarmbare voorstoelen met geheugenfunctie met 2-voudig manueel verstelbare hoofdsteunen |
| 20" 5-Spoke, 'Style 5098', Satin Dark Grey |
| 40:20:40 asymmetrisch neerklapbare achterbank met centrale armsteun |
| 360° parkeersensoren |
| aanhanger assistent |
| Achterruitwisser en sproeier |
| Adaptive Cruise control |
| Adaptive Dynamics |
| Afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto™ |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Automatic High Beam Assist |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische hoogteregeling van de koplampen |
| automatische snelheids begrenzing |
| bagagescherm |
| bestuurdersairbag |
| Blind Spot Assis |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Centrale console met armsteun |
| ClearSight achteruitkijkspiegel |
| Cold Climate Pack |
| Comfort & Convenience Pack |
| DAB-tuner |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloos opladen |
| Driver Condition Monitor |
| Ebony Morzine hemelbekleding |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch in- en uitklapbare trekhaak |
| Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch gestuurde luchtvering |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Emergency Braking |
| Extra warmtewerende voorruit |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interactive Driver Display |
| Keyless Entry |
| Koelcompartiment voor opbergvak in middenconsole voor |
| Koplampsproeiers |
| Lane Keep Assist |
| LED achterlichten |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Luxe lederen bekleding |
| Meridian™ Surround Sound System |
| Met leder bekleed stuurwiel in Ebony met multifunctionele aanraakgevoelige en deels programmeerbare bedieningstoetsen |
| Mistlichten voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Pangea Green |
| Panoramisch schuifdak |
| passagiersairbag |
| Pivi Pro Connected incl. navigatie |
| Premium LED-koplampen met LED-signature dagrijlichten |
| Premium Sfeerverlichting |
| Privacy glas |
| Radio |
| RDW Leges |
| Rear Traffic Monitor |
| Regensensor |
| Resist gearshift |
| Roll Stability Control |
| Rookvrij |
| Side-skirts |
| Start/stop systeem |
| Startknop |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter |
| Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) |
| Verwarmbaar lederen stuurwiel |
| Verwarmbare voorruit |
| Verwarmde hogedruk ruitensproeiers |
| zij airbag(s) voor |
| Zwart contrasterend dak |
| Zwarte dakrails |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.