18-06-2020
Benzine
Automaat
73.585 km
1.998 cc
6 l/100km
18-06-2020
Benzine
Automaat
73.585 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | X-014-KG Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | CLUBMAN COOPER S |
| Tellerstand |
73.585 km, op 05-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Midnight Black (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 Cooper S Chili, 192 PK, Full/JCW/In/Exterieur, Pano/Dak, Camera, Head/Up, Sport/Seats/JCW, DAB, Keyless, LED!! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
FMK
|
| RDW variant |
LV71
|
| RDW uitvoering |
DAW50000
|
| RDW handelsnaam |
CLUBMAN COOPER S
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1683*07 |
| Tellerstand |
73.585 km, op 05-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 427,00 x 180,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1375 kg
|
| Massa rijklaar |
1940 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1945 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-12-2027 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitenwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium sportpedalen |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beglazing achter verduisterd |
| Bekerhouders |
| Bestuurdersinformatiesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Blow-By heater |
| BMW Intelligent Emergency SOS Call |
| BMW Teleservices |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel met stoeprandfunctie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Business Plus-pakket |
| Comfort Access (openen en starten zonder sleutel) |
| Comfort middenarmsteun met opbergmogelijkheid |
| Connected Drive Services |
| Connected services |
| Contrast Stitching |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Driver Assistance Pack |
| Driving assistant |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare zonwering voor panoramadak |
| Elektrische parkeerrem |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Grille, sierlijsten, louvres in hoogglans zwart |
| Grootlicht-assistent |
| Harman/Kardon surround sound system |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Hoogglans Shadow line |
| Instaplijsten met John Cooper Works opschrift |
| ISOFIX-kinderzitjesvoorbereiding |
| John Cooper Works Aerodynamics kit |
| John Cooper Works lederen stuurwiel |
| John Cooper Works Package |
| John Cooper Works Sportstoelen (schaalstoelen) |
| Keyless Entry |
| Lederen/stoffen bekleding |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 19'' (JCW Circuit Spoke) |
| Lichtpakket |
| Metallic lak |
| Mini Connected |
| Mini Driving Modes |
| MINI Navigation System |
| MINI UNION JACK LED ACHTERLICHTEN |
| Mist achterlicht |
| Mogelijkheid tot muziek-streaming |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Park Assist Pack |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| Pianolak interieur afwerking |
| Radio Mini Visual Boost |
| Real Time Traffic Information |
| Regelbare dashboardverlichting |
| Regensensor |
| Remote Services |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Serious Business-pakket |
| Smartphone integratie (Apple CarPlay + Android Auto), |
| Sportautomaat |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen met verlengbaar zitvlak |
| Sportuitlaatsysteem incl. ronde sporteindpijpen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbaar stuurwiel met F1-schakeling |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten - Velours |
| Volautomatische comfort airconditioning |
| Voor-en achterspoiler |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas rondom |
| Zilveren armaturen verwerkt in het dashboard |
| Zonnenkleppen met spiegel (verlicht) |
| Zwart stoffen hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.