27-02-2009
Benzine
Handgeschakeld
108.234 km
1.242 cc
6 l/100km
27-02-2009
Benzine
Handgeschakeld
108.234 km
1.242 cc
6 l/100km
| Kenteken | X-004-LH Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA |
| Tellerstand |
108.234 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.25 TITANIUM-uitv|CLIMA AIRCO|LM-VELGEN|ISOFIX|VOICE CONTROL|USB+AUX|VOORRUITVERWARMING|APK+OH.BEURT BIJ AFLEVERING |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JA8
|
| RDW variant |
SNJA1G
|
| RDW uitvoering |
5AAAAA
|
| RDW handelsnaam |
FIESTA
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0069*02 |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 395,00 x 172,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
941 kg
|
| Massa rijklaar |
1490 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1490 kg
|
| Laadvermogen | 549 kg |
| Trekgewicht geremd | 600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-01-2027 |
| 12v aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Afdekking van de bagageruimte |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco en warmtewerende voorruit |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| antenne |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK |
| APK bij aflevering |
| audioinstallatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische airconditioning Thermatiek |
| AUX AANSLUITING |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Brake Assist System |
| Buitensp.elektr.verstel-verwarmb.+inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Hoofdsteunen voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Interieurverlichtingspakket |
| isofix bevestiging |
| Keyless Entry |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voor & achter |
| passagiersairbag |
| Premium audio |
| Radio CD-speler |
| radio CD speler |
| ruitenwisser achter |
| Side Impact Protection System |
| Spiegels: linksbuiten en binnen automatisch dimmend |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.