19-02-2024
Diesel
Handgeschakeld
68.372 km
1.968 cc
Onbekend
19-02-2024
Diesel
Handgeschakeld
68.372 km
1.968 cc
Onbekend
| Kenteken | VZV-18-K Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CRAFTER |
| Tellerstand |
68.372 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 35 2.0 TDI 140PK L3H3 EURO 6 Garantie Trekhaak Airco Cruise Pdc Dab Carplay Navi |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
SYN1E
|
| RDW variant |
SYBB4ADNAEV3
|
| RDW uitvoering |
NM350NSFM6AX0022A4BK
|
| RDW handelsnaam |
CRAFTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1613*31 |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Afmetingen | 599,00 x 204,00 x 259,00 cm |
| Ledig gewicht |
2016 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1484 kg |
| Trekgewicht geremd | 3000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 61 à € 61 per maand |
| APK vervaldatum | 19-02-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Executive Plus-pakket |
| Hill hold-functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen adaptief |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verhoogd dak |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorruit |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwanden laadruimte betimmerd |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.