05-01-2024
Diesel
Automaat
181.859 km
1.968 cc
10 l/100km
05-01-2024
Diesel
Automaat
181.859 km
1.968 cc
10 l/100km
| Kenteken | VZR-43-V Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CRAFTER |
| Tellerstand |
181.859 km, op 17-12-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 TDI L4 |
| Carrosserievorm | Bakwagen |
| RDW type |
SZN1E
|
| RDW handelsnaam |
CRAFTER
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Topsnelheid | 147 km/h |
| Afmetingen | 691,00 x 221,00 x 331,00 cm |
| Ledig gewicht |
2622 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 75 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 878 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 78 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-01-2027 |
| 12Volt aansluiting |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Antiblokkeersysteem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Antislipregeling |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automaat |
| Bijrijdersbank |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediend |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare spiegels |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel |
| Multimedia systeem |
| Navigatiesysteem |
| Passagiersstoel |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Unikleur/pastel |
| Vervolgbotsing preventie |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.