29-09-2023
Diesel
Handgeschakeld
194.625 km
1.499 cc
Onbekend
29-09-2023
Diesel
Handgeschakeld
194.625 km
1.499 cc
Onbekend
| Kenteken | VXX-01-X Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Combo |
| Tellerstand |
194.625 km, op 25-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.5D L1H1 NAVIGATIE|CRUISECONTROL|CARPLAY|BLUETOOTH|PDC|AIRCO|1E EIGENAAR |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
E
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
YHT2-G2F021
|
| RDW handelsnaam |
COMBO
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0623*24 |
| Omschrijving defect | De uitlaatgasemissie uitstoot is mogelijk hoger dan de emissienorm. Het stikstofoxideniveau (NOx) overschrijdt de wettelijke limieten. |
| Materiële gevolgen | Belasting van het milieu. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Afmetingen | 440,00 x 185,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1346 kg
|
| Massa rijklaar |
2020 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2020 kg
|
| Laadvermogen | 674 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 41 à € 41 per maand |
| APK vervaldatum | 11-02-2027 |
| Achterklep met raam |
| Achterklep met ruit |
| Achterruitwisser |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Audio-navigatie |
| Audiovoorbereiding |
| Bandenspanning controle syst |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB radio |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Handsfree Bellen Bluetooth bellen |
| hill hold functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| lendesteun |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full-map |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| parkdistance control achter |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Radio-Usb Speler |
| Sidebars |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| USB aansluiting |
| Verstelbare stuurkolom |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden automobiel |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.