26-09-2023
Diesel
Automaat
150.409 km
1.499 cc
6 l/100km
26-09-2023
Diesel
Automaat
150.409 km
1.499 cc
6 l/100km
| Kenteken | VXV-93-X Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | COMBO |
| Tellerstand |
150.409 km, op 18-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.5 BlueHDi 130 S&S L2/1STE EIG/CARPLAY/AUTOMAAT/NL-AUTO NAP!! |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
E
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
YHZ3-J2S022
|
| RDW handelsnaam |
COMBO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0623*25 |
| Omschrijving defect | De uitlaatgasemissie uitstoot is mogelijk hoger dan de emissienorm. Het stikstofoxideniveau (NOx) overschrijdt de wettelijke limieten. |
| Materiële gevolgen | Belasting van het milieu. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 475,00 x 185,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1422 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 978 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 44 à € 44 per maand |
| APK vervaldatum | 26-09-2026 |
| Accident Avoidance System |
| Achter uit Camera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| App-Connect |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CD speler |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch buitenspiegels |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurverwariming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Tussenschot volledig |
| USB,AUX |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.