15-11-2021
Diesel
Handgeschakeld
6.870 km
2.299 cc
10 l/100km
15-11-2021
Diesel
Handgeschakeld
6.870 km
2.299 cc
10 l/100km
| Kenteken | VVV-21-P Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Movano |
| Tellerstand |
6.870 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.3 Turbo L2H2 |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
MR
|
| RDW variant |
F28C
|
| RDW uitvoering |
51C11H3
|
| RDW handelsnaam |
Movano
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0362*29 |
| Afmetingen | 555,00 x 207,00 x 248,00 cm |
| Ledig gewicht |
1949 kg
|
| Massa rijklaar |
2049 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3300 kg
|
| Laadvermogen | 1351 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 58 per maand |
| APK vervaldatum | 15-11-2024 |
| ABS |
| Airbag bestuurder |
| Airconditioning, handbediend |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bijrijdersbank |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Dimlichten automatisch |
| El. Verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Kleur wit |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 16 inch |
| Längssitzbank rechts |
| Middenarmsteun voor |
| Park control achter |
| Radio |
| Roetfilter |
| Rokersvrije auto |
| Schuifdeur rechts |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Tussenschot |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbaar stuur |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.