31-03-2023
Diesel
Handgeschakeld
35.169 km
1.499 cc
5 l/100km
31-03-2023
Diesel
Handgeschakeld
35.169 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | VVF-85-K Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | COMBO |
| Tellerstand |
35.169 km, op 22-01-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Diamond black (zwart) |
| Uitvoering | 1.5D L1H1 Camera/Pdc/Navi/Carplay/Betimmering |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
E
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
YHT2-G2F022
|
| RDW handelsnaam |
COMBO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0623*21 |
| Omschrijving defect | De uitlaatgasemissie uitstoot is mogelijk hoger dan de emissienorm. Het stikstofoxideniveau (NOx) overschrijdt de wettelijke limieten. |
| Materiële gevolgen | Belasting van het milieu. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De nokkenasketting kan mogelijk breken. |
| Materiële gevolgen | Plotseling verlies van de aandrijving wat de kans op een ongeval kan vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de conditie van de nokkenasketting controleren en indien nodig vervangen. Tevens wordt de software van de motorregelmodule bijgewerkt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Afmetingen | 440,00 x 185,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1363 kg
|
| Massa rijklaar |
2370 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2370 kg
|
| Laadvermogen | 1007 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Wegenbelasting | € 44 à € 44 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort-pakket plus |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| RDW-leges |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tussenschot volledig |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.