31-03-2023
Diesel
Handgeschakeld
94.491 km
1.499 cc
5 l/100km
31-03-2023
Diesel
Handgeschakeld
94.491 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | VVB-44-G Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Combo |
| Tellerstand |
94.491 km, op 27-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.5 BlueHDi 100 Carplay Navi Pdc Schuifdeur |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
E
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
YHT2-G2F021
|
| RDW handelsnaam |
COMBO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0623*22 |
| Omschrijving defect | De uitlaatgasemissie uitstoot is mogelijk hoger dan de emissienorm. Het stikstofoxideniveau (NOx) overschrijdt de wettelijke limieten. |
| Materiële gevolgen | Belasting van het milieu. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De nokkenasketting kan mogelijk breken. |
| Materiële gevolgen | Plotseling verlies van de aandrijving wat de kans op een ongeval kan vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de conditie van de nokkenasketting controleren en indien nodig vervangen. Tevens wordt de software van de motorregelmodule bijgewerkt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 17 seconden |
| Afmetingen | 440,00 x 185,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1346 kg
|
| Massa rijklaar |
2020 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2020 kg
|
| Laadvermogen | 674 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Wegenbelasting | € 41 à € 41 per maand |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| Accident Avoidance System |
| Achterklep met ruit |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| Kleur wit |
| Laadruimte-pakket |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Tussenschot volledig |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.