10-02-2022
Diesel
Handgeschakeld
12.416 km
2.179 cc
Onbekend
10-02-2022
Diesel
Handgeschakeld
12.416 km
2.179 cc
Onbekend
| Kenteken | VTR-51-D Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MOVANO |
| Tellerstand |
12.416 km, op 04-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 2.2D 140 L4H3 Edition |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
Y
|
| RDW variant |
DBPFC
|
| RDW uitvoering |
MSL000
|
| RDW handelsnaam |
MOVANO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0045*23 |
| Omschrijving defect | Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden. |
| Materiële gevolgen | Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Afmetingen | 636,00 x 205,00 x 2.522,00 cm |
| Ledig gewicht |
2065 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1435 kg |
| Trekgewicht geremd | 3000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 64 per maand |
| APK vervaldatum | 24-02-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| 12Volt aansluiting |
| Airbag |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 1 |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio-installatie |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Radio |
| Regensensor |
| Schuifdeur rechts |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.