23-09-2022
Diesel
Handgeschakeld
112.782 km
1.997 cc
Onbekend
23-09-2022
Diesel
Handgeschakeld
112.782 km
1.997 cc
Onbekend
| Kenteken | VRX-59-J Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | TRAFIC |
| Tellerstand |
112.782 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 dCi 130 T30 L2H1 Business |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
FAM9R
|
| RDW uitvoering |
MY6UC4C82B02
|
| RDW handelsnaam |
TRAFIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0014*53 |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Afmetingen | 548,00 x 196,00 x 194,00 cm |
| Ledig gewicht |
1797 kg
|
| Massa rijklaar |
3070 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3070 kg
|
| Laadvermogen | 1273 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 55 à € 55 per maand |
| APK vervaldatum | 06-11-2026 |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Roll Stability Control |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.