08-07-2022
Diesel
Handgeschakeld
116.482 km
1.997 cc
Onbekend
08-07-2022
Diesel
Handgeschakeld
116.482 km
1.997 cc
Onbekend
| Kenteken | VRJ-23-X Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Vivaro |
| Tellerstand |
116.482 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 CDTI L3H1 Edition |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
EHTM-B2F21E
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*20 |
| Tellerstand |
116.482 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Door een fout in de software van de regelmodule van de motor (ECU) gaat het motormanagementlampje (MIL) mogelijk niet branden als er fouten optreden. |
| Materiële gevolgen | Een verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder hiervoor wordt gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de regelmodule van de motor (ECU) programmeren met verbeterde software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bevestigingsbout van de voorwieldraagarm kan breken als gevolg van roestvorming vanuit de draagarmbus. |
| Materiële gevolgen | Het verlies van de controle over het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aan beide zijden de draagarmbus en de bevestigingsbouten van de voorwieldraagarm vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Afmetingen | 531,00 x 192,00 x 194,00 cm |
| Ledig gewicht |
1667 kg
|
| Massa rijklaar |
3100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3100 kg
|
| Laadvermogen | 1433 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 52 à € 52 per maand |
| APK vervaldatum | 29-04-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kleur wit |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Sportstuur leder |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.