08-10-2015
Diesel
Handgeschakeld
215.483 km
1.461 cc
5 l/100km
08-10-2015
Diesel
Handgeschakeld
215.483 km
1.461 cc
5 l/100km
| Kenteken | VR-805-R Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | DOKKER |
| Tellerstand |
215.483 km, op 15-11-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 dCi 90 Ambiance |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
SD
|
| RDW variant |
8SDPL
|
| RDW uitvoering |
8SDPL5
|
| RDW handelsnaam |
DOKKER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0030*34 |
| Plaats chassisnummer | op r. deurstyl |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
118 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Afmetingen | 436,00 x 175,00 x 180,00 cm |
| Ledig gewicht |
1181 kg
|
| Massa rijklaar |
1959 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1959 kg
|
| Laadvermogen | 778 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 37 à € 37 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-10-2026 |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia pack |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Pack Airco |
| Pack Comfort |
| Pack Electrique |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Safety-pack |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tussenschot volledig |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.