31-12-2014
Diesel
Handgeschakeld
219.220 km
1.598 cc
6.1 l/100km
31-12-2014
Diesel
Handgeschakeld
219.220 km
1.598 cc
6.1 l/100km
| Kenteken | VL-148-L Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | VIVARO-B |
| Tellerstand |
219.220 km, op 24-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 CDTI L2H1 DC Sport EcoFlex |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
F7
|
| RDW variant |
211F
|
| RDW uitvoering |
SA86B5
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO-B
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0575*13 |
| Plaats chassisnummer | r. balk a. vooras |
| Omschrijving defect | De EGR-pijp is niet juist gefabriceerd en kan daardoor scheuren. Hete uitlaatgassen komen dan vrij in de motorruimte. |
| Materiële gevolgen | Omliggende componenten kunnen door hete uitlaatgassen beschadigd raken. Hierdoor kan de motor afslaan, de rembekrachtiging uitvallen en brandstoflekkage ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De EGR-pijp wordt vervangen en omliggende componenten worden gecontroleerd en eventueel hersteld. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
160 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.1 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Ledig gewicht |
1854 kg
|
| Massa rijklaar |
2940 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2940 kg
|
| Laadvermogen | 1086 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 58 à € 58 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-05-2027 |
| Achterbank 3-persoons |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonverbinding |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Dubbele cabine |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Houten vloer in laadruimte |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Sidebars |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Zijruit rechts in laadruimte |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.