26-08-2021
Diesel
Handgeschakeld
39.431 km
1.499 cc
Onbekend
26-08-2021
Diesel
Handgeschakeld
39.431 km
1.499 cc
Onbekend
| Kenteken | VKX-45-S Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | BERLINGO |
| Tellerstand |
39.431 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blanc Banquise (wit) |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 1.5 BlueHDI Club |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
E
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
YHYC-H2F021
|
| RDW handelsnaam |
BERLINGO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0625*13 |
| Omschrijving defect | De nokkenasketting kan mogelijk breken. |
| Materiële gevolgen | Plotseling verlies van de aandrijving wat de kans op een ongeval kan vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de conditie van de nokkenasketting controleren en indien nodig vervangen. Tevens wordt de software van de motorregelmodule bijgewerkt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Afmetingen | 440,00 x 185,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
2005 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2005 kg
|
| Laadvermogen | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Wegenbelasting | € 41 à € 41 per maand |
| APK vervaldatum | 26-08-2026 |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Passagiersstoel |
| Radio |
| Regensensor |
| Rubber mat in laadruimte |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| wifi |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.