26-08-2021
Elektrisch
Automaat
87.375 km
Onbekend
Onbekend
26-08-2021
Elektrisch
Automaat
87.375 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | VKK-17-J Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | PROACE |
| Tellerstand |
87.375 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | Extra Range 75Kwh | Trekhaak |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
1
|
| RDW uitvoering |
ZKXZ-B7801C(1P)
|
| RDW handelsnaam |
PROACE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0538*13 |
| Omschrijving defect | De isolatielaag van de koperen bedrading van de airconditioning (AC) compressor kan scheuren. Daardoor kan er corrosie ontstaan wat kan leiden tot stroomverlies in de AC compressor. |
| Materiële gevolgen | Als gevolg hiervan kan de aandrijving worden uitgeschakeld zonder dat de bestuurder hier vooraf voor gewaarschuwd wordt.Dit vergroot de kans op een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zullen een software update uitvoeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bouten van de voorste draagarm kunnen overmatige corrosievorming hebben. Hierdoor kan de bout breken |
| Materiële gevolgen | Als de bout breekt kan dit de bestuurbaarheid van het voertuig beïnvloeden en het risico op een ongeval vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zullen de bout vervangent. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Afmetingen | 496,00 x 192,00 x 190,00 cm |
| Ledig gewicht |
2000 kg
|
| Massa rijklaar |
3025 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3025 kg
|
| Laadvermogen | 1025 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 61 à € 61 per maand |
| APK vervaldatum | 26-08-2027 |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsisolerend glas |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel |
| Radio |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.