29-10-2014
Diesel
Handgeschakeld
189.570 km
1.598 cc
6 l/100km
29-10-2014
Diesel
Handgeschakeld
189.570 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | VK-127-S Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | VIVARO-B |
| Tellerstand |
189.570 km, op 13-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 1.6 CDTI L1H1 | 120PK | LED | Cruise | Airco | Trekhaak |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
F7
|
| RDW variant |
2303
|
| RDW uitvoering |
SFAPA2
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO-B
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0575*13 |
| Plaats chassisnummer | r. balk a. vooras |
| Omschrijving defect | Het frame van de dubbele voorstoel is mogelijk niet goed gelast. |
| Materiële gevolgen | Bij een aanrijding kan de voorstoel losraken. Deze biedt dan niet de benodigde bescherming voor de berijder en/of passagiers. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met de merkdealer. De lasnaden van het frame worden gecontroleerd. Als het nodig is, wordt het frame vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De eindnippels van de handremkabel en de bevestigingsmoeren van het pedaalblok kunnen losraken. |
| Materiële gevolgen | Niet meer werken van de handrem. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De handremkabel wordt dan vervangen. Gelijktijdig worden de bevestigingsmoeren van het pedaalblok vervangen door een verbeterde uitvoering. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De EGR-pijp is niet juist gefabriceerd en kan daardoor scheuren. Hete uitlaatgassen komen dan vrij in de motorruimte. |
| Materiële gevolgen | Omliggende componenten kunnen door hete uitlaatgassen beschadigd raken. Hierdoor kan de motor afslaan, de rembekrachtiging uitvallen en brandstoflekkage ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De EGR-pijp wordt vervangen en omliggende componenten worden gecontroleerd en eventueel hersteld. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 500,00 x 196,00 x 197,00 cm |
| Ledig gewicht |
1636 kg
|
| Massa rijklaar |
2740 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 90 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2740 kg
|
| Laadvermogen | 1104 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 50 à € 50 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 31-05-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| 12Volt aansluiting |
| Achterdeuren |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| bedrijfswageninrichting |
| Betimmering |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia systeem |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Slijtvaste laadvloer |
| SRS |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Tussenschot |
| USB-aansluiting |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.